Ulukitõrjevahend “Trico” on Austria ettevõtte Kwizda Agro toodang. Baltikumis omab edasimüüja õigusi Systemseparation Ltd.

Repellent on looduslik ning koosneb veest ja lambarasvast. Tõrjeefekti annab lõhn. Saadaval  10 l kanistrites, valmisseguna.

Kõrge efektiivsuse, lihtuse ning kiiruse töötlemisel tagab seljapritsi kasutamise võimalus. Võib töödelda nii okas- kui ka lehtpuid.

Kasutatav alates istikust kuni palgipuuni- tüvepritsimine tagab kaitse koorimise ja sarvesügamise vastu. Puudub ladva või punga vigastamise oht.

Istikute kaitseks pritsida ladvakasvusid 1-2 korda aastas ( toime 6-8 kuud) ning vanematel puudel koorimise ja sarvesügamise tõrjeks pritsida tüvesid.

Kinnitub hästi taimele, on äärmiselt ilmastikukindel ning tänu lõhnafoonile on peletusefekt kõrge.

Kulu ladvakasvude töötlemisel ca 8-10 l/ha, tüvepritsimisel 10-20 l/ha.

Toime on garanteeritud metskitse, hirve ning põdra vastu.

Trico on laialdaselt kasutusel ka Rootsi ja Soome metsanduses,kus tänu Eestist pikemale kogemusele toetudes võib järeldada, et repellendi süstemaatiline kasutamine, ka pikema aja vältel, tagab kaitse ulukikahjude eest- sõralised ei harju vahendi spetsiifilise lõhnaga.

Ulukikahjustuste vältimiseks põllumajanduses, eelkõige rapsi puhul, tuleks Tricot süstemaatiliselt kasutada. Kulunorm 15 l/ha, lahjendatuna 200-300 l vees. Selle kogusega saab teha 4 töötlemist, 7 päevase intervalliga. Tänu taimede kiirele kasvule ning veega lahjendamisele, kestab toime kuni 14 päeva.

Hind alates 01.01.2024-

kuni 600 l – 13,5 eur/l
üle 600 l –
11,9 eur/l

KAUPA VÄLJASTAME TALLINNAS, TARTUS, PÄRNUS JA RAKVERES.
EDASIMÜÜJAD EESTIS:

  • TRÄX OÜ, ORISSAARE, SAAREMAA;
  • PÕLVAMAA METSAÜHISTU, PÕLVA; https://polvamaa.metsauhistu.ee/kontaktid/
  • VOOREMAA METSAÜHISTU, TARTU; https://vooremaa.metsauhistu.ee/kontaktid/
  • VÕRUMAA METSAÜHISTU, VÕRU; https://vorumaa.metsauhistu.ee/kontaktid/
  • VALGAMAA METSAÜHISTU, VALGA; https://valgamaa.metsauhistu.ee/kontaktid/
  • LÄÄNEMAA METSAÜHISTU, HAAPSALU; https://laanemaa.metsauhistu.ee/kontaktid/

TRICO GARDEN

Koduaedade, viljapuude ning dekoratiivtaimede kaitseks ulukite vastu – Trico Garden. Kasutusvalmis pritsitav, värvitu vedelik. Pakend: 1 l pudel.Kulu 100-200 ml/ 100m².

Hind- 26,6 eur/l.

Aastatel 2011-2013 Eestis, lehise-ning männiistandikes läbi viidud ning septembris 2013 ametlikult kinnitud efektiivsuskatsete tulemused, raporti näol: Trico katseraport.zipPildimaterjal männikatsest.zip

Trico kasutusjuhend

Trico Garden MSDS Est

Trico Garden kasutusjuhend

Trico Eesti vaatamiseks

Trico esitlus.est